У Луцьку оголосили про початок призову

Громадяни 1998 року, а також ті, хто народився у 1990-1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, повинні з’явитися на призовну дільницю в Луцьку.

Відповідний наказ підписав керівників луцького військкомату Василь Худик.

“З’явитись на призовну дільницю міста Луцька для призову на строкову військову службу підлягають усім громадянам 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1990 – 1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин”, – йдеться в документі.

“Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м. Луцьк, вул. Стефаника, За у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат до “15” травня 2016 р., та мати при собі документи, які посвідчують особу”, – вказано в наступному пункті наказу.

“Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Луцька та Луцького району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії”, – йдеться в наказі.