Скандальний рівненський екс-міліціонер знову не прийшов у суд

Волинський окружний адмінсуд за клопотанням Національної поліції України долучив ще одного відповідача у справі екс-міліціонера, керівника управління по боротьбі з економічними злочинами поліції Рівненщини В’ячеслава Єфтенія. Тож тепер у числі відповідачів буде й департамент захисту економіки Національної поліції України.

Судове засідання у праві відбулося 11 квітня.

Нагадаємо, Єфтеній позивається до Національної поліції України та Центральної атестаційної Комісії №6 про визнання дій незаконними та вимагає скасування рішення комісії, яка визнала Єфтенія таким, який не відповідає займаній посаді та підлягає звільненню.

В’ячеслав Єфтеній знову не з’явився на судове засідання, його інтереси представляв Михайло Столяр. Інтереси Національної поліції України представляє начальник юридичного відділу ГУ НП у Волинській області Оксана Забощук. Розгляд здійснили без представників ЦАК №6.

Михайло Столяр попросив долучити до справи наказ «нашого прем’єр-міністра МВС Авакова» про призупинення переатестації та розформування атестаційних комісій. Національна поліція просила долучити другого відповідача, а саме департамент захисту економіки. Згідно з положенням про департамент захисту економіки, він є окремою юридичною особою та має право звільняти працівників. Окрім того, списки тих, хто підлягає переатестації, затверджував начальник департаменту захисту економіки. Отож, Національна поліції просила долучити до відповідачів і департамент захисту економіки.

Водночас Столяр виступив проти долучення ще одного відповідача. Можливо, доцільніше буде замінити відповідача на департамент та замінити склад суду, ‒ зазначив Столяр.

Суд у складі Тетяни Димарчук, Андрія Ксензюка та Марії Александрової клопотання Національної поліції задовольнив, тож на наступному засіданні серед відповідачів буде й департамент захисту економіки.

Наступне засідання у справі відбудеться 19 квітня о 14:10.