Луцькі «тролейбусники» вимагають іншого керівника

Працівники Луцьке Підприємство Електротранспорту незгодні з призначенням нового керівника ЛПЕ Ігоря Грицюк, мовляв, у того недостатньо досвіду на керівних посадах.

Таку пропозицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій у рубриці «Транспорт та дороги» написав голова страйкового комітету колективу ЛПЕ Андрій Черчик.

Нагадаємо новоспеченого директора, який донедавна займав посаду головного інженера та переміг у конкурсі на посаду.

«Вимагаємо перегляду результатів конкурсу на посаду директора ЛПЕ в зв’язку з порушенням чинного законодавства, та економічного обґрунтування і доцільності надмірно високих заробітних плат керівному апарату луцького підприємства електротранспорту !

Наказом № 336 від 29.12.2004 року Міністерством праці та соціальної політики затверджено Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. У п. 1 вказаного наказу зазначено, що довідник є нормативним документом, обов’язковим з питань управління персоналом на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності та видів економічної діяльності. Наказом Мінсоціполітики № 951 від 22 вересня 2015 року внесено зміни до кваліфікаційної характеристики посади «Директор (начальник, інший керівник) підприємства», розміщеної у Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 № 336, та викладено абзац третій «Кваліфікаційні вимоги» в такій редакції: «Вища освіта другого рівня за ступенем магістра за відповідною галуззю знань або вища освіта другого рівня за ступенем магістра та післядипломна освіта за галуззю знань «Управління та адміністрування» або «Право». Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років». Луцькою міською радою було оголошено конкурс на заміщення посади директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту», де серед кваліфікаційних вимог зазначено стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня – не менше 3 роки. 29 березня на посаду директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту» призначено Грицюка Ігоря, який має стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня 3 роки», – йдеться у тесті петиції.

Станом на сьогодні, 11 квітня, петицію підписали 2 особи з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.