Ковель: засудили шахрая, який прикривався фальшивим посвідченням

У Ковелі засудили шахрая Юрія Кікавського.

Про це інформує Кowel.com.ua.

У Ковельському міськрайонному суді оголосили вирок заступнику керівника місцевої волонтерської організації «АЛЬТАЇР 777» Юрію Кікавському, який обвинувачувався відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

У жовтні минулого року чоловіка звинувачували в шахрайстві та погрозах вбивством.

Суд встановив: зловживаючи довірою, Юрій Кікавський отримав від потерпілого 10 тисяч доларів за придбання автомобіля за кордоном, однак машини не привіз, а грошей не віддав. Обвинувачений спочатку обіцяв віддати гроші, потім сказав, що гроші «пішли» Пищикові Н.В. у Київ, але останній пояснив, що Юрій Кікавський і йому винен кошти.

«Обвинувачений казав, що гроші забрали на кордоні, що його «кинули», розповідав кожного разу інші версії причин неповернення коштів. Щодо обвинуваченого попередньо було багато кримінальних справ про шахрайство, що закривалися. Згодом він мені почав погрожувати», – показав у суді потерпілий.

Одна із свідків заявила в судовому засіданні: Юрій Кікавський казав їй, що працює нештатним працівником в «органах», має «дуже великі зв’язки у СБУ, прокуратурі, міліції», а потім, не повернувши велику суму грошей у доларах, погрожував, говорив, що з Києва приїдуть та виріжуть, як його, так і її сім’ю. Інша жінка-свідок позичила Юрію Кікавському 71 тисячу доларів, мовляв, той увійшов у довіру, неодноразово пред’являв їй посвідчення працівника міліції, позиціонував себе, як посадовець, який може вирішувати справи на митниці, переконував, що він «один такий на Волині». Третій свідок-чоловік позичив Юрію Кікавському під розписку 4 тисячі доларів на придбання телевізорів, отримавши від останнього під гарантію чужий автомобіль, який довелось потім повернути. Гроші обвинувачений не віддав.

В іншому епізоді, перебуваючи у супермаркеті, Юрій Кікавський побив чоловіка – безпричинно вдарив його головою в обличчя, а потім завдав ще два удари рукою по потилиці. Після того, як засуджений вийшов з магазину, він наніс постраждалому численні удари руками по голові та коліном по тулубу. У суді потерпілий заявив, що будь-яких претензій до обвинуваченого не має та прощає його.

У судовому засіданні оглянули службове посвідчення на ім’я Юрія Кікавського, у якому зазначено, що обвинувачений є капітаном міліції та перебуває на посаді старшого інспектора відділу внутрішньої безпеки Служби економічної безпеки, якому дозволено зберігання, носіння та використання зброї. Суддя встановила, що Юрій Кікавський використовував посвідчення неіснуючого правоохоронного органу – Служби економічної безпеки.