Декларації Саганюка & Ко

Оприлюднили декларації міського голови Володимира-Волинського та його заступників.

Документи надійшли на електронну адресу видання «Конкурент».

У виданні зауважують, що декларації відскановані неякісно, тому не всю інформацію вдалося з них «витягти».

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк задекларував у 2015 році приблизно 271,5 тисяч гривень доходів спільно з дружиною. Частка останньої доволі незначна: майже 25 тисяч гривень, з яких близько 11 тисяч – дивіденди чи проценти і 13 865 гривень – «інші види доходів».

Сам міський голова за виконання своїх посадових обов’язків щомісяця отримував в середньому 10,6 тисячі гривень заробітної плати. Ще 92 570 гривень зазначено у графі декларанта як дивіденди чи проценти та близько 26,7 тисячі гривень як «інші види доходів».

Нерухомість. Мер Саганюк, згідно з декларацією, володіє двома земельними ділянками, площа яких 3,2 гектара та 9 соток відповідно.

На дружину посадовця також записано 10 соток землі та будинок площею 330,9 метра квадратних у самому Володимирі-Волинському, а також «інше нерухоме майно» площею 77 метрів квадратних у районному центрі Волині.

Транспорт. У Петра Саганюка, згідно з декларацією, автомобіля немає. Проте дружина посадовця володіє аж двома: позашляховик Mitsubishi Pajero Pinin 2004 року та радянський ретромобіль Волга 1962 року.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи. Загалом, судячи із декларації, мер Саганюк зберігає близько 423 тисячі гривень на рахунках у банках, з яких приблизно 243 тисячі гривень було вкладено у 2015 році.

Ще 54,5 тисячі гривень активів зберігає у банках дружина посадовця.

Детальніше з декларацією можна ознайомитися тут.

***

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, окрім себе, вказав у декларації свою дружина, а також батька й матір.

Доходи. Сукупний дохід посадовця, згідно з декларацією, у 2015 році склав 61 тисячу гривень. Усі ці кошти він отримував від діяльності держслужбовця. Середньомісячна зарплата Матвійчука таким чином становила майже 5,1 тисячі гривень.

246 430 гривень, судячи із декларації, – сукупний дохід членів сім’ї першого заступника міського голови. Із них майже 200 тисяч гривень вказано як заробітна плата. Ще 46 680 гривень – «інші види доходів».

Нерухомість. Ярослав Матвійчук задекларував на своє ім’я (на правах співвласника) одну сотку землі, квартиру площею 58 метрів квадратних у Володимирі-Волинському та гараж.

На сім’ю посадовця, окрім зазначеної вище нерухомості, записано ще одну земельну ділянку площею 7,5 соток, три квартири та дачний будиночок.

Транспорт. Членам сім’ї заступника мера Володимир-Волинського належать два автомобілі: ВАЗ 2107 2004 року та Chevrolet Aveo 2006 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи. Посадовець, судячи із декларації, володіє цінними паперами ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод». Сім’я держслужбовця має цінні папери приватного акціонерного товариства «Володимир-Волинська птахофабрика».

Детальніше з декларацією можна ознайомитися тут.

***

Заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулікова заробила в 2015 році майже 115 тисяч гривень. Із них більше 100 тисяч – заробітна плата держслужбовця, 8,5 тисячі гривень – дивіденди, проценти та 6 тисяч гривень – дохід від передачі в оренду.

Таким чином, зарплата заступника міського голови складала майже 8,4 тисячі гривень щомісяця.

Ще більше 19 тисяч гривень доходу принесла до сімейної скарбнички мати Лариси Кулікової, з яких 17,7 тисячі гривень – «інші види доходів».

Нерухомість. Посадовець володіє двома земельними ділянками: 16 сотками у Володимир-Волинському районі та майже 10 сотками землі в районному центрі Волині. Також на Кулікову задекларовано дві квартири у Володимирі-Волинському, площа яких 70 та 40,5 метра квадратних відповідно.

Заступник мера Саганюка зберігає у банках близько 46,4 тисячі гривень.

Детальніше з декларацією можна ознайомитися тут.

***

Заступник міського голови та секретар міськради Олег Свідерський за 2015 рік задекларував 92 182 гривень сукупного доходу. Із них 73,2 тисячі гривень ‒ заробітної плати та майже 19 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Близько 27 тисяч гривень задекларовано як дохід дружини посадовця, де більше 15 тисяч гривень – зарплата і 12 142 гривні – «інші види доходів».

Нерухомість. У власності держслужбовця перебуває дві земельні ділянки: 10 соток у самому Володимирі-Волинському та майже 11 соток у районі.

На дружину Свідерського записана квартира у Володимирі-Волинському площею майже 50 метрів квадратних.

Транспорт. Посадовець, як зазначено в декларації, володіє автомобілями ЗАЗ 110207 2006 року та ВАЗ 2121 1986 року випуску.

Детальніше з декларацією можна ознайомитися тут.

***

Керуючий справами виконкому міської ради Наталія Прогонюк отримала 113 870 гривень сукупного доходу, з яких 97 605 гривень ‒ зарплата держслужбовця (8,1 тисяча гривень на місяць).

У власності посадовця перебуває квартира у Володимирі-Волинському площею 48,7 метра квадратних.

Детальніше з декларацією можна ознайомитися тут.