Малюнки, копи, діти: у центрі Луцька влаштували свято

На Театральному майдані Луцька шкільні офіцери патрульної поліції організували неформальну зустріч із лучанами. На зустріч завітало багато маленьких мешканців міста, для яких приготували різноманітні розваги.

Дійство відбулася 10 квітня.

До участі в акції долучили патрульних поліцейських, які ось уже кілька місяців відвідують школи, навчальні заклади та установи і розповідають про свою роботу. Тож  і сьогодін патрульні провели інформаційну кампанію: розповідали охочим про собливості роботи та віповідали на усі питання.Також перехожим вручали інформаційні листівки про роботу патрульних, сувенірну продукцію, а для діток підготували інформаційні брошури. Знайшлося й безліч охочих сфотографуватися з поліцейськими, малювання кольоровими крейдами викликало  удітей багато позитивних емоцій. Радо спілкувалися з патрульними і їх батьки та звичайні перехожі.

Для найменших гостей запланувавли ряд заходів: малювання кольоровими крейдами на асфальті, вручення подарунків для переможців кокурсу дитячого малюнку тощо. Усі охочі могли залишити відгуки та побажання для патрульних поліцейських.

Перехожих партнери дійства також пригощали смаколиками.

Оксана Романюк, головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, яка виступила патрнером, розповіла, що до акції “Моя нова поліція” (у рамках якої патульні зустрічаються із дітьми та судентами) долучилися багато бібліотек по усій країні. Метою акції є розповісти про реформу національної поліції

“Основним завданням є показати, що країна змінюється, та розповісти, як це відбувається. Під час таких акцій поліцейські стають набагато ближчими до людей. Якраз через дітей і можна достукатися до дорослих. Варто показати, що поліція відрізняється від міліції тим, що це люди, які прийдуь на допомогу першими, яким варто довіряти та яких не варто боятися.

За словами Оксани Романюк,  діти часто ходять на зустрічі та отримують гарні враження – більшість із них просто  у захваті від ерудованих поліцейських, які ще й дозволяють познайомитися із екіпіруванням. Тож у бібліотеці планують і надалі проводити зустрічі із патрульними.

Романюк також висловила сподівання, що надалі відбуватимуться й подібні акції під відкритим небом.