Наші концерти – це справжня панацея, – Потап відповів на звинувачення луцьких активістів

Музикант Олексій Потапенко, більше відомий, як Потап, прокоментував ситуацію щодо бойкоту концерту «Насті і Потапа» у Луцьку. Співак переконує, що його жарт зі штанами, знятими на сцені у Росії, неправильно зрозуміли.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Потап відповів на закиди луцьких активістів щодо виступів у Росії та пояснив свою витівку під час вручення російської премії «RU.TV». Нагадаємо, що у 2014-му році він зняв штани і подякував Росії, «що все ще кличуть виступати українських артистів».

За словами артиста, його концерти – це справжня панацея. Мовляв, люди хочуть чогось зрозумілого і нормального «у наш ненормальний час» .

Щодо петиції, яку зареєстрували у Луцьку з вимогою заборонити концерт, Потапенко написав, що вона зібрала лише 30 голосів: «Оперуючи тільки цими інфофейками, ненависники іншомовних музикантів, розкрутивши гарячу тему і присмоктавшись до бренду «Потап і Настя» – зібрали аж 30 підписів під петицією про недопускання нашого концерту у Луцьку». Однак, насправді її підписала 331 особа з 300 необхідних.

Снимок

Також, за словами Потапенка, на його концерт у Луцьку розкупили усі квитки.

Подаємо допис Потапа без змін та правок:

«Добрий день, шановні читачі, слухачі, глядачі-українці.

Звертаюсь до вас з приводу інформаційної кампанії, спрямованої проти дуету «Потап і Настя», що набрала обертів напередодні наших виступів на західній Україні.

Я хотів би не помічати всього того інфо-лайна, яке ллється на проект Потап і Настя, але мій сприятливий настрій і несамовите бажання деяких псевдогромадських організацій попіаритись за рахунок мого проекту, змусили мене дещо пояснити Вам, шановні Громадяни України.

Ви можете як завгодно ставитись до творчості нашого з Настунєю дуету, але те, що за кількістю, якістю і географією концертів, ми одні з перших в Україні – це факт. (Крім ОЕ,мабуть) Як і той факт, що ми кияни і Українці.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПРОДЮСЕР ПОТАПА І НАСТІ СПРОСТОВУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИСТУПИ У РОСІЇ

Наші інтернешнл фан-клуби за сумарною кількістю людей можна порівняти з якоюсь невеликою країною, наприклад Ліхтенштейном.

Географія наших виступів-це весь світ. Тільки останній тур це – США, Канада, Австралія, Ізраїль, Ірландія, Німеччина – більше 40 концертів.

Нас обожнюють і на наших концертах завжди майорять синьо-жовті прапори.

Нарешті, ми повернулись додому в Україну і розпочинаємо такі довгоочікувані концерти на Батьківщині.

З особливим натхненням люди розкуповують квитки на західній Україні, ми навіть призупинили продаж в деяких містах, тому що в Рівному у нас Два! Концерти за вечір, в Ужгороді теж Два, також повністю продані Луцьк і Франківськ.

І тут з’являються статті, про нібито непатріотичність нашого колективу, про якісь одними-ними видумані виступи в Росіі «під час окупації», з’являються петиції про недопущення нашого концерту, тощо. )) хм….

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛЮДИ ЩЕ НЕ НАВЧИЛИСЬ РОЗБИРАТИСЬ, ДЕ ЛАЙНО, А ДЕ ЦУКЕРКА, – ВОЛИНСЬКИЙ МУЗИКАНТ

Я дуже не люблю пояснювати фінал анекдотів, чи жартів, але якщо в мене вже з’явився привід, та по-друге тому, що у деяких людей, які вірять у цей шлак, я змушений констатувати відсутність інформаційно-аналітичної хромосоми, без образ, поясню) Почнемо з найбільш популярної теми, – ще раз – про штани)) Я, Потапенко Олексій Андрійович, жартував над артистами, які, виступаючи в Росії, дуже сильно люблять «Дякувати» за те, що вони там виступають.

Побачивши їх в залі – не стримався і в пародійній манері глузував з них, за що мав великі проблеми з організаторами свята.

Зняті штани лишились з попереднього жарту, який висміював любов Стаса Костюшкіна до роздягання.

Думав, що повернусь популярним у рідний край, висміявши блазнів, але на Батьківщині жарт скоротили і перекрутили, за що я піддався шквалу шаленої критики. Згоден з одним – жарт дуже тонкий і зрозумілий тільки тим у кого дійсно сильне почуття гумору.

Потім почали писати, що я вів концерт 23 лютого, у Кремлі з Басковим….

Я, Потапенко Олексій Андрійович, 23 лютого був зайнятий на зйомках реклами OLX в Києві і не міг бути присутнім на концерті у Кремлі, як би Вам того не хотілось.

Оперуючи тільки цими інфофейками, ненависники іншомовних музикантів, розкрутивши гарячу тему і присмоктавшись до бренду «Потап і Настя» – зібрали аж 30 підписів під петицією про недопускання нашого концерту у Луцьку.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НА ЗАХИСТ ПОТАПА І НАСТІ КАМЕНСЬКИХ СТАЛА ЛУЦЬКА ВЕДУЧА

Змусили провести засідання міськ. ради і навіть обл. ради, які вирішили скасувати наш виступ у Луцьку))) Як це??? Обл. рада не може скасовувати концерти, але під тиском і побоюючись активістів, на всяк випадок – заборонила концерт заслужених зрадників України))) це мене смішило дуже, поки я не згадав про 1000 проданих квитків на наш концерт, а якби ми відкрили другу касу, їх би було 2000. Розумієте мене … 2000 куплених квитків, проти 30 безкоштовних автографів. Бідні Лучани, чого ж вони не отримають свого свята? За незрозумілий жарт Потапа і за фейк в Інтернеті ? Тю…

Добре, думаю, ну перенесемо, попереду важкий рік -100 запланованих виступів, приїдемо в Луцьк восени..

А тут на тобі! Франківськ – повстань! На боротьбу з Потапом і Настею, бо вони перші з Росіянами почали мости наводити і

І це розсилається всім українським журналістам….

Але вони забули додати повне відео, дуже зворушливої акції «Мирна сотня» яка проходила в 2014 році і в якій прийняли участь Фагот, Навроцька, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Друга Ріка, ВиС і інші українські артисти, метою якої було, привернути увагу простих росіян, зупинити війну на зрозумілій їм мові, ось це відео:

І було це задовго до сумних подій…

А знаєте чому зовсім нещодавно я разом з гуртом Mozgi зібрав повні зали у тому ж Луцьку і Франківську? І ніхто не заперечував і не писав нічого «антипотапського»? Тому, що Mozgi , молодий проект і на ньому не пропіаритись, а ось Потап і Настя – це дійсно улюбленці народу!
І це комусь дуже муляє перед очима.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: У ЛУЦЬКУ ХОЧУТЬ ЗАБОРОНИТИ КОНЦЕРТИ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ, ЯКІ ВИСТУПАЮТЬ В РОСІЇ

А останній «хіт» про Квоти, стосовно українського продукту, начебто Потап і Настя перші виступили проти підтримки українського виробника музики…Пояснюю: Я, Потапенко Олексій Андрійович, всіляко і привселюдно підтримую квотування радіоефіру, вважаю ініціативу правильною. У свою чергу пропоную дійти до 37,5% україномовного продукту за декілька років, починаючи з 20% і підвищувати планку кожен рік на 5%, за для виготовлення якісного і конкурентноспроможного матеріалу.

Я звичайно вдячний за піар всім хейтерам і я обов’язково скористаюся увагою до мене, але Ви вибрали не того хлопця для ролі зрадника.

Я можу бути епатажним, про мене можуть складати фейкові статті, я можу бути незрозумілим жартівником, але я ніколи не зраджував своєму народові і Країні.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЛУЧАНИ ЗАКЛИКАЮТЬ СКАСУВАТИ КОНЦЕРТ ПОТАПА І НАСТІ КАМЕНСЬКИХ

Коли в Ізраїлі ракета влучає в будівлю, а поруч гуляють Весілля, після того, як всім допомогли і розібрали розвалини-весілля продовжується!

Ізраїльтяни кажуть: «Ворог саме цього і хоче, щоб ми перестали святкувати, а ми будемо!»
Як в Кварталі: «Сміємось – значить не здаємось»

Не лишайте людей свята. Наші концерти – це справжня панацея. Вони дійсно допомагають, Ті хто хоч раз потрапляв на них – це дуже добре знає. Посмішки на обличчях і віра в себе і в те, що все буде краще – це безцінно! Люди хочуть чогось зрозумілого і нормального, в наш ненормальний час!

Це Вам кажу Я, Олексій Андрійович Потапенко, капітан збірної України з водного поло, Тренер «Голосу Країни», тренер «Ліги Сміху» і просто громадянин)))

р. s. Цього року я задекларував більше 4 мільйонів гривень, а яка декларація у супротивників моїх концертів, цікаво, може вона пуста, як у депутатів))) у мене працює більше 30 людей на фірмі, а скільки працевлаштували українських громадян ті, хто пише про мене брехню ?…..» – коментує скандал музикант.