Волинь: винуватцеві смертельної аварії дали «умовно»

Водія, який на початку лютого збив на смерть жінку на нерегульованому пішохідному переході в селі Копачівці, Рожищенський районний суд визнав винним.

Його позбавили волі на п’ять років, однак на підставі статті 75 Кримінального Кодексу України дали умовний термін. Тобто якщо протягом трьох років підсудний не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки, він буде звільнений від відбування покарання, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Аварія сталася 4 лютого 2016 року близько 19:20. Водій вантажного тягача «Вольво» у селі Копачівка на нерегульованому пішохідному переході не зменшив швидкість та не зупинився перед пішоходом. Унаслідок наїзду 57-річна жінка, яка переходила дорогу, померла.

Суд взяв до уваги те, що потерпіла сторона не наполягала на додатковій мірі покарання, а в обвинуваченого робота водієм є основним джерелом доходів його сім’ї. Тому вважав можливим не застосовувати до нього додаткового покарання у вигляді позбавлення права керувати транспортними засобами.

Феміда дійшла ж висновку, що підсудний може виправитися без обмеження волі.