У Луцьку хочуть затвердити схему розміщення МАФів

До середини квітня в Луцькій міській раді приймають пропозиції щодо схеми розміщення малих архітектурних форм.

Про це стало відомо під час зустрічі луцьких підприємців з представниками влади сьогодні, 8 квітня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко повідомив, що в Луцьку запланували навести лад з розташуванням МАФів. «Якби воля наших підприємців, то деякі з них готові заставити кіосками весь проспект Соборності від Північного до Завокзального ринків. Але цього в місті не буде», ‒ переконує він.

Урешті, він зауважив, нині триває обговорення схеми розміщення малих архітектурних форм, яка розміщена на сайті Луцької міської ради.

Поки що у схемі ‒ вулиця Лесі Українки, проспекти Волі, Перемоги, Грушевського та Соборності. До 15 квітня усі охочі можуть подавати свої пропозиції в управління містобудування та архітектури за адресою: вулиця Лесі Українки, 35 (телефон 777 864), або на електронну пошту: dm@lutskrada.gov.ua.

На схемі усі малі архітектурні форми мають індивідуальні позначки. Так, МАФи, які відзначені червоним кольором, — встановлені без правовстановлюючих документів і підлягають демонтажу.

Об’єкти, позначені жовтим кольором, ‒ встановлені законно, але будуть демонтовані до завершення терміну дії паспорта прив’язки. Зеленим кольором позначатимуть МАФи, які функціонуватимуть на тих місцях й надалі.

Після завершення встановленого терміну збереться робоча група, яка проаналізує усі пропозиції. Після цього підготують та подадуть на розгляд виконавчого комітету проект рішення щодо схеми розміщення малих архітектурних форм на вулиці Лесі Українки, проспектах Волі, Перемоги, Грушевського та Соборності.

Подібні схеми хочуть затвердити загалом для 16 найбільших вулиць Луцька.