Столяр порівняв «Батьківщину» з комуністами

Депутат Волинської обласної ради переконує, що у лавах волинської «Батьківщини» ‒ «переворот».

Про це він розповів у коментарі виданню «Конкурент».

За його словами, про рішення виключити його з партії він дізнався від колеги, який прочитав про це в ЗМІ. «Мене на засідання бюро не запросили, все зробили нишком. Таке враження, що у нас на Волині комуністична партія «Батьківщина». Разом із депутатами, які обирали мене головою фракції, будемо апелювати до центрального бюро», – сказав обранець громади.

Також Василь Столяр зауважив, що положення про фракцію було прийняте лише 7 квітня 2016 року.

«Положення, про яке говорить Кіндер, певно, бачив тільки він. Я член фракції не першу каденцію, став членом партії у часи, коли більшість покидали ряди «Батьківщини», – апелює до рішення бюро депутат.

«Пан Кіндер та тріо депутатів: Касарда, Кирда, Слабенко дуже хочуть всидіти на своїх кріслах та задумали якийсь переворот. Коли мене оголошували головою фракції, вони залишили засідання, а на засіданні сесії при виголошенні запитів не вказували свою фракційну приналежність», – розповів Столяр.

Нагадаємо, вчора, 7 квітня, Столяра обрали керівником фракції «Батьківщини» у Волинській обласній раді. Сьогодні, за рішенням членів бюро партії, його виключили з її лав.