Волинь: комісаріати зібрали кришечки на протези бійцям

До всеукраїнської акції зі збору пластикових кришечок долучився особовий склад військових комісаріатів Волинської області.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Володимир Скоростецький.

Військовослужбовці за контрактом, мобілізовані, офіцери та працівники ЗС України, які проходять службу у Волинському обласному та Ковельському об’єднаному міському військових комісаріатах упродовж декількох місяців зібрали понад 20 кілограмів кришок від пластикової тари. Віддали їх керівнику відділу проектів громадської організації «Фундація розвитку громад» Олені Ярощук.

Кришечки передали на переробку, а виручені за реалізацію вторсировини кошти підуть на закупівлю протезів для бійців АТО.

Заступник військового комісара з роботи з особовим складом Волинського обласного військового комісаріату підполковник Ігор Підлісний додав, що Волинські комісаріати завжди готові долучитися до акцій, метою яких є допомога воякам АТО.
«Серед працівників військових комісаріатів області багато військовослужбовців, які самі виконували бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції. Допомогти бойовим побратимам, які втратили на війні здоров’я – наш обов’язок, – говорить заступник військового комісара з роботи з особовим складом Волинського обласного військового комісаріату підполковник Ігор Підлісний. – Тому, коли ми дізнались про таку акцію, то охоче приєднались до неї».