Романюк пригрозив боржникам продажем квартир

Відключати воду, перекривати каналізацію або ж продавати квартири погрожує міський голова Микола Романюк злісним боржникам за тепло.

Про це повідомляють у прес-службі

«На жаль, рішення щодо відключення гарячої води прийняв НАК «Нафтогаз України». Поки що, на сьогоднішній день, не вдається домовитися про відновлення гарячого водопостачання. Засоби масової інформації повідомляють, що більше 70% міст України відключено від газопостачання. Я сьогодні розмовляв з першим заступником голови НАК «Нафтогаз України», просив дати нам певний ліміт на обласну дитячу лікарню, пологовий будинок, міську клінічну лікарню, на військовий госпіталь, Будинок дитини. На жаль, він відмовив. Таку позицію «Нафтогазу» я вважаю неправильною, недержавницькою», ‒ заявив міський голова Микола Романюк.

Борг населення ‒ понад 50 мільйонів гривень. «Усі, хто мав оформити субсидії ‒ оформили, усі, хто хотів реструктуризувати свою заборгованість — реструктуризували, залишилися ті, що мають кошти, але не платять ДКП «Луцьктепло» за отриману теплову енергію. Я хочу повідомити, що ми будемо більш жорстко підходити до неплатників. Відбулося засідання комісії з питань стягнення заборгованості з плати за спожиті комунальні послуги та енергоносії міської ради, на якій прийнято рішення: боржникам відключати воду, перекривати каналізацію, у випадку неузгодження позицій квартири будуть виставлені на аукціон для продажу, а за виручені кошти погашатимуться борги», ‒ каже Романюк.

«Ми не припиняємо працювати з НАК «Нафтогаз України», не перекладаємо вирішення питання на жителів, але ця сума непосильна для міського бюджету», ‒ наголосив міський голова.