Нововолинськ: мер відповів на чутки про свою смерть

Мер Нововолинська Віктор Сапожніков прокоментував чутки про свою смерть.

Про це інформує БУГ.

6-го квітня під час звіту міського голови Нововолинська, присутні у залі ставили питання Віктору Сапожнікову про його самопочуття, нагадуючи, що на час лікарняної відпустки мера, його вже «відправили на той світ».

«Доброго здоров’я вам, Віктор Борисович. На час вашої відсутності у місті набрало розголосу питання про ваш важкий стан, дехто навіть відправив вас на той світ. Якщо можете, прокоментуйте це, адже чимало людей переживали за вас. Як ви почуваєтесь зараз?», – записка такого змісту потрапила в руки мера, щойно він відзвітувався.

Сапожніков подякував за турботу і пояснив ситуацію наступним чином:

«Ви пам’ятаєте, що у 2010-му році мене садили. Тоді ще Інтернет не так був розвинутий, то носили по квартирах папірці. Знаєте Башкаленка, який очолював Партію регіонів, він перший запустив це в Інтернет. Вони думали, що на той час я від’їду з Нововолинська, але я був тут. Вийшов на телебачення і сказав, що це не так.

Я прийшов до висновку: чим неймовірніша брехня, тим більше чомусь у неї вірять. Хоч в кожній брехні є невеличка частинка правди», – розповів посадовець.

Міський голова розповів, що захворів перед останньою сесією міськради, почав займатися самолікуванням. Однак сесію, на якій розглядалося близько 40  питань, перенести не міг. Крім того, знав про шахтарів, які мали прийти під виконком. Не вийти до них означало породити чутки, що Сапожніков боїться. Мовляв, тому вранці перед сесійним засіданням звернувся в лікарню, отримав 4 інєкції, однак, в кінці сесії, за його словами, вже говорити не міг. Тоді пішов на лікарняне. Температура не збивалася, тому знову звернувся в медустанову, де його залишили на лікуванні лівостороннього запалення легень.

Міський голова пролікувався і вийшов на роботу. Але від антибіотиків, які кололи, з’явилася аритмія. Знову потрапив у лікарню.

«Спочатку в Інтернеті появилося типу такого: можна обманути громаду, але не можна обманути свій вік. Я тим людям хочу сказати наступне. Берлусконі за 80, а він ще хоче бути прем’єром. Черчиллю, коли його останній раз обирали прем’єром в Англії, теж було за 80. Я перед вами стою, розмовляю, даю відповіді. Такщо я вам скажу: «Не дочекаєтесь!» – підсумував Віктор Сапожніков.