Луцьк: відслужили панахиду в день народження загиблого під Волновахою Героя

У Луцьку відзначили річницю народження Героя Віталія Махновця, загиблого під Волновахою.

Про це повідомляє  Інформаційне агентство Волинські Новини.

У день 35-ї річниці народження загиблого під Волновахою лучанина Віталія Махновця його згадували рідні, друзі, колеги та представники міської влади.

Пам’ять загиблого Героя АТО вшанували 7 квітня на Алеї почесних поховань цвинтаря у селі Гаразджа.

Як розповіла мати бійця Марія Махновець, сьогодні виповнилося 35 років від дня його народження. Цього дня його друзі та колеги зібралися біля місця поховання Віталія. За її словами, він з відзнакою закінчив училище, здобувши фах телемайстра. Півтора року він відбував службу у лавах ЗСУ, згодом працював на різних підприємствах. Він допомагав матері, адже та виховувала дітей без батька.

Судовий спір з батьком загиблого скінчився поразкою матері, хоча вона мала достатньо доказів про те, що батько насправді ніколи не виховував сина, не цікавився тим, де він навчається чи працює. Зі сходу боєць звертався з рапортами до командира батальйону, просячи про звільнення та згадуючи про маму-інваліда 2 групи та сестру-інваліда 3 групи та повідомляючи, що батька у нього немає.

Після того, як відбулася панахида, священик подякував Марії Махновець за те, що вона виховала сина, який не боявся йти боротися за всіх, кого знав та любив та загинув гідно за волю та незалежність України.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко розповів, що до смерті волинян під Волновахою усім здавалося, що відбувається антитерористична операція, але після трагічної події зрозуміли, що триває справжня війна, де підступно вбивають. Віталій Махновець зустрів смерть на посту, де вартував, а нині Волноваха є українською територією, звідки вигнали бандитів Ігоря Безлера, які вбивали волинян.

У Луцьку для громадської організації родичів загиблих бійців надали приміщення у Будинку вчителя на вулиці Шевченка, де обіцяють облаштувати кімнату-музей з фотографіями загиблих Героїв АТО та виховувати дітей на їхньому прикладі.