Лучани у петиціях вимагають гарячу воду

Лучани зареєстрували відразу дві електронні петиції до міськради із вимогою відновити гаряче водопостачання.

Обидві петиції створені 7 квітня.

Зокрема автор першої петиції Богдан Світліковський вимагає не припиняти подачу гарячого водопостачання в будинки. Він стверджує, що через це, приміром, виходить з ладу мережа через кородування , а люди, які справно платять, залишаються без гарячої води

Наразі цю петицію підтримали 96 чоловік. Якщо на її користь упродовж двох тижнів висловиться понад 300 лучан, то петиція буде обов’язковою до розгляду міськрадою.

Автор іншої петиції Олександр Герасимчук зазначив, що припинення надання послуги з гарячого водопостачання створює значні незручності лучанам.

«Особливо критична ситуація в сім’ях з маленькими дітьми. Застосування альтернативних джерел гарячого водопостачання, зокрема встановлення електричних водонагрівачів, по-перше, потребує додаткових витрат мешканцями квартир, а по-друге, створює значні навантаження на електричні мережі і може привести до надзвичайних ситуацій. Нагрівання води на газових плитах також створює значні незручності лучанам та є економічно невигідним для постачальників послуг у зв’язку з відсутністю засобів обліку газу», – йдеться в петиції.

Цю петицію підтримали 83 особи.

Нагадаємо, раніше у Луцькій міськраді повідомили, що не знають, коли вдасться відновити гаряче водопостачання.