Лучанка судитиметься з муніципалами за демонтований кіоск

Підприємець з Луцька обурилася тим, що муніципали вночі демонтували її кіоск разом з обладнанням.

Про це повідомили у прес-службі «Народного контролю Волині».

Так, за словами підприємця Зої, муніципальна поліція вночі без попереджень демонтувала її продуктовий кіоск на проспекті Молоді.

Жінка стверджує, що 15 років її кіоск нікому не заважав. Мовляв, усі дозвільні документи були в порядку.

«Холодильники вже були завантажені, морозильна камера відключена повна морозива. Коли ми почали виносити речі, то вони почали піднімати нас краном. Ми закрили його на ключ і вона погрузила його на машину,- пояснює підприємець.

Місцева мешканка Валентина розповіла, що о 4:00 на проспект Молоді приїхали близько 5 машин з сиренами. Інша лучанка Валентина запевнила, що підприємець прибирала територію біля кіоску і нарікань на неї немає.

«Яка причина, кому людина ця мішала!» – обурюється вона.

Журналісти «Народного контролю» разом з підприємцем Зоєю прийшли на прийом до мера Луцька Миколи Романюка, який раніше обіцяв, що кіоск не чіпатимуть. Тоді ж запевнив – оренду продовжать ще на один рік.

«Не спрацювало так як мало бути і як зараз в очі людям дивитися мені? Ми ж тоді домовилися. (звертається до головного архітектора). Можете ставити на те саме місце поки. Хай завтра робоча група розгляне, а ні хай внесуть додатковим рішенням на виконком продовження на один рік», – прокоментував ситуацію Романюк.

Майже через місяць Зоя забрала свій кіоск зі штрафмайданчика. У ньому вона побачила розкиданий товар, зіпсоване морозиво в холодильнику. Жінка через суд вимагатиме відшкодування за завдані збитки від начальника департаменту муніципальної поліції.

«В мене було два понятих. Ми зараз все підрахуємо і будемо подавати в суд на Сиротинську (начальник департаменту муніципальної поліції Луцька), щоб вона відшкодувала не з бюджету міського, а особисто зі свого карману мені відшкодувала, бо збитки будуть дуже великі», – зазначила вона.