Лозінський вийшов на свободу

В умовах цілковитої таємничості, під прикриттям снайперів і особисто начальника в’язниці екс-нардеп Віктор Лозінський вийшов на волю.

Про це повідомляє ТСН.

Покарання за вбивство жителя Кіровоградщини Лозінський відбував у Бориспільській колонії під Києвом. У Службі виконання покарань запевняли, що підстав для виходу екс-нардепа станом на вчора – немає, адже рішення суду про його звільнення ще не готове. Однак, попри завершений робочий день, Лозінського таки випустили.

Убивця селянина вийшов з картатою сумкою в руках, після обіймів родича хутко сів в “Ауді” однієї з останніх моделей і на великій швидкості помчав у невідомому напрямку. Лозінський після звільнення з-під варти, за інформацією джерел ТСН, мав повернутися у свій маєток – у Голованівськ, що на Кіровоградщині. Проте досі там не з’явився.

Більша частина мешканців цього населеного пункту чекає повернення Лозінського додому. Кажуть, той багато зробив для людей. Деякі навіть розповідали, що готові його з хлібом-сіллю зустрічати. Коли ж екс-депутат приїде сюди у свій маєток, наразі люди не знають.

  • Учора апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення Бориспільського міськрайонного суду про дострокове звільнення Лозінського.
  • У червні-2009 Лозінський вбив жителя Кіровоградщини Валерія Олійника на полюванні, заподіявши йому чисельних важких травм за те, що чоловік зайшов у його угіддя.
  • У квітні-2011 Дніпровський суд Києва засудив Лозінського до 15 років в’язниці. Проте пізніше вирок пом’якшили – до 10 років.
  • У лютому-2016 Бориспільський районний суд Київської області вирішив достроково звільнити Лозінського.
  • Проте Київська прокуратура внесла апеляцію на рішення Бориспільського міськрайонного суду.