Депутат пояснив, чого прилеглі села не хочуть до Луцька

Жителі прилеглих до Луцька сіл та селищ не бажають ділитися з містом землею, бо це єдиний з небагатьох ресурсів, який вони мають право використовувати в своїх цілях.

Про це заявив депутат Луцької міськради Андрій Козюра, – пише Район. Луцьк.

Він зазначив, що чинний генеральний план міста не витримує критики і його необхідно коригувати, щоб зробити більш «пластичним». Проте Козюра зауважує, що межі невеличкого обласного центру Волині уже давно затверджені, а розширити їх за рахунок прилеглих сіл та селищ навряд чи вдасться.

«Безумовно, про приєднання сільських та селищних рад йде мова, але жителі не зацікавлені в об’єднанні з Луцьком. Вони для себе розуміють, що земля – це єдиний з небагатьох ресурсів, який вони мають право використовувати в своїх цілях, а не в інтересах міста. Насправді у цьому питанні жителів прилеглих сіл їх цікавить дві речі: курсування комунального транспорту, щоб можна було легко дістатися до центру міста і наявність якісного дорожнього покриття», – вважає депутат.

Саме тому нині головним завданням міської ради щодо цього питання Андрій Козюра називає корекцію генерального плану міста з метою раціонального використання тих земель, які наразі місто має у своїй власності.