Акції протесту перешкоджають роботі, – Волинська митниця

Дії громадськості та акції протесту створюють перешкоди для діяльності Волинської митниці ДФС.

Про це повідомили на Волинській митниці.

Митниця оприлюднила свою офіційну позицію стосовно акцій протесту проти виконувача обов’язків керівника Волинської митниці Олександра Шавлака.

Митники нагадали, що забезпечення надходжень митних платежів, надання якісних послуг громадянам та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності – серед першочергових завдань Волинської митниці ДФС. Однак, дії окремих представників громадськості, що поступово переходять в деструктивну фазу, створюють перешкоди для виконання завдань Волинською митницею ДФС.

«Зокрема, 7 квітня 2016 року особи, котрі протягом останніх днів проводили акцію протесту, заблокували вхід-вихід до зони митного контролю та митного оформлення, адмінприміщення Волинської митниці ДФС по периметру території митниці підпалили шини, що не дало змогу посадовим особам потрапити на робочі місця. Серед представників громадськості є особи, які організовують пікетування та створюють неприйнятні, навіть загрозливі умови для роботи працівників митниці», – йдеться у повідомленні.

Волинська митниця звернулася до керівництва Волинської області, а також представників правоохоронних структур, в компетенції яких вирішення питання, втрутитися в ситуацію.

«У Волинській митниці ДФС особливо наголошують, що поважають право громадськості на висловлення своєї позиції та протест, однак за вище окреслених умов якісне виконання завдань із забезпечення надходжень до держбюджету неможливе», – йдеться у повідомленні.