У мерії Луцька не знають, коли повернеться гаряча вода

Луцька влада не може дійти консенсусу з НАК «Нафтогаз України» у питанні відключення газопостачання до місцевих котелень.

Про це 6 квітня заявив під час брифінгу луцький міський голова Микола Романюк.

Він повідомив, що мав розмову з керівництвом компанії-монополіста, яким озвучив пропозицію надати Луцьку ліміт. Зокрема, Романюк просив відновити постачання газу хоча б для обігріву води по міських соціальних об’єктах, адже теплу воду відключили не лише в квартирах, а й у дитсадках, лікарнях і навіть пологовому будинку.

«Я просив «Нафтогаз» надати ліміти… Ми більш жорстоко будемо підходити до роботи з боржниками. Ми будемо відключати не лише тепло, а й водопостачання у квартири, адже на один під’їзд обов’язково знайдеться 1-2 квартири, які не платять за тепло. Тому їм ми будемо перекривати не лише тепло, а й воду, і холодну воду в тому числі навіть в унітазах», – наголосив Романюк.

Луцький міський голова повідомив, що «Нафтогаз» відключив постачання газу у 70% міст України. Наразі лучани заборгували понад 54 мільйони гривень і це станом на 1 квітня, коли ще не були виставлені рахунки за теплопостачання і гарячу воду за березень.

«У міському бюджеті знайти такі кошти – не реально, тому я хочу звернутись до лучан з проханням якнайшвидше погасити заборгованість», – наголосив Микола Романюк. Таким чином, він не висловив жодних прогнозів стосовно того, коли у Луцьку таки з’явиться гаряча вода.