Сапожніковим через училище може зайнятися прокуратура

Колектив Нововолинського вищого професійного училища звернувся до обласної ради через майже мільйонний борг освітній установі.

Із відповідною заявою виступила директор навчального закладу Людмила Панасюк  під час засідання комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 6 квітня, ‒ пише Конкурент.

Згідно зі зверненням, за березень 2016 року загальний борг зі всіх статей склав 976 069 гривень. Із них 441 083 гривні – невиплачені зарплати. «Місто нас не бере і область не бере», – каже Людмила Панасюк.

Керівник навчального закладу розповіла, що зверталася із цим питанням до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, який запевнив, що на міського голову Нововолинська Віктора Сапожнікова подали в суд, однак, зі слів директора освітнього закладу, наразі жодних результатів немає.

«Ковельські і володимирські освітні заклади зарплату отримали, а ми ще ні», – стверджує Людмила Панасюк.

Голова комісії Анатолій Вітів запропонував направити заяву Нововолинського ВПУ до прокуратури.

«Невиплата зарплат – це кримінальна відповідальність. Ми подаємо в прокуратуру, будемо піднімати питання на сесії. Шукатимемо шляхи, звідки взяти ці гроші», – заявив голова комісії.