Через засновників-росіян «Укргазвидобуванню» можуть не дати землю на Волині

ПАТ «Укргазвидобування» хоче отримати на Волині надра в користування.

Відповідний проект рішення виноситься на сесію Волинської обласної ради.

Зокрема, товариство на черговій сесії проситиме виділити ліцензійну ділянку, площею 195,7 квадратного кілометра з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобуванням нафти, природного газу, конденсату.

Літинсько-Озерянські площі, де ПАТ «Укргазвидобування» хоче розробляти надра, розташовані на території Ковельського та Турійського районів.

Під час обговорення питання депутатською комісією з питань екології та раціонального використання природних ресурсів депутат Олександр Омельчук заявив, що їм варто відмовити. Зокрема, обранець озвучив інформацію про реальних засновників ПАТ «Укргазвидобування», серед яких є багато людей з громадянством Російської Федерації.

Мовляв, враховуючи, що на сході точиться війна з Росією, варто зважати на ці деталі, оскільки частина прибутків з видобутку нафти і газу на Волині осяде в кишенях іноземців.

Тож члени комісії рекомендували депутатам обговорити доцільність надання ділянки в користування ПАТ «Укргазвидобування».