Луцьк: на очільника комунального підприємства ‒ один претендент

Заяву та документи на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Луцьке електротехнічне підприємство – Луцьксвітло» подав лише один претендент – директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Іван Кубіцький.

Про це стало відомо 5 квітня під час проведення у мерії співбесіди з претендентами на посади очільників комунальних закладів, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Головні завдання, які мають бути вирішені першочергово підприємством, на думку Кубіцького, ‒ перехід Луцька на єдиний вид освітлювальних пристроїв – світлодіодні. Він також наголосив на тому, що майже відсутня підсвітка міста у вечірній час загалом та святкова ілюмінація.

Натомість Тарас Яковлев повідомив, що вже наступного Нового Року в місті може з’явитися гарна святкова ілюмінація, оскільки міськрада створює відповідний проект та кошторис. Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко зазначив, що місто започаткувало хорошу ініціативу щодо освітлення пішохідних переходів. З його слів, її вже перейняло сусіднє Рівне.

Зрештою, вислухавши всі пропозиції претендента на посаду директора комунального підприємства, члени комісії відповіли, що про остаточний результат конкурсу повідомлять протягом трьох робочих днів.