Луцьк: алжирець розповість про Африку

Студент з Алжиру, який нині навчається у Луцьку, розповість лучанам про Африку.

Про це повідомили організатори СГО «Молодіжна платформа».

8 квітня в антикафе «InnerSpace», що на вулиці Парковій, 5, відбудеться зустріч з алжирцем в рамках проекту «EnglishOK».

Так, іноземний студент СНУімені Лесі Українки розповість про культурні особливості його країни та поділиться міжнародним досвідом.

За словами організаторів, проект – це можливість удосконалити розмовну англійську та розширити свій світогляд. До слова, захід проводять англійською мовою та включає обговорення, дискусії та ігри. Однак, у Молодіжній платформі запевняють, що високий рівень володіння англійською – необов ‘язковий.

«Якщо ви любите іноземну мову та можете сказати декілька речень англійською, EnglishOK – це для вас», – пояснила одна з організаторів Юлія Піскорська.

«І  хоча EnglishOK – молодий проект, ми маємо власні традиції і постійних учасників, які кожного разу відвідують вечір і створюють неймовірно дружню та приємну атмосферу. Та ми не зупиняємося на цьому. Кожного разу запрошуємо нових людей, з різним рівнем розмовної англійської, адже саме вони роблять наші EnglishOK-вечори неповторними», – ділиться досвідом одна з організаторів Уляна Кашепа.

Для участі необхідно зареєструватися.

kB3wZA7S3JA