Лучани обурені руїною у дворі

У Луцьку будинок на вулиці Дубнівській, 31а поступово розвалюється, а у дворі немає ні дитячого майданчика, ні дорожнього покриття.

Про це пише Район. Луцьк.

На фоні багатоквартирки видніється повністю розвалена споруда, а навколо розташувалися ще кілька будівель, які рано чи пізно ризикують повторити долю свого зруйнованого сусіда.

«Подивіться на ці балкони. Їх, мабуть, простіше взагалі пообрізати, щоб біди не наробили», – скаржиться місцева мешканка.

Всередині, кажуть жителі, будинок має не кращий стан, ніж ззовні. Дах протікає, а вигляд стареньких під’їздів лишає бажати кращого.

«Був випадок, коли сусід на горищі провалився. Ту частину стелі підбили, але туди ходити вже всі бояться. Кілька років тому по 1000 гривень з кожної квартири зібрали і хоч поставили двері на кодовому замку, а то через той вхід, що був, і собаки бігали», – розповідає жителька.

Окрім проблем у самому будинку, не меншою незручністю є й відсутність облаштованого майданчика на прибудинковій території.

Дитячих конструкцій біля будівлі немає, проте альтернативним майданчиком слугує закинута територія поблизу сусіднього будинку. Та через вкрай занедбаний стан ділянки, багато батьків просто не дозволяють тут гратися своїм дітям.

Молоді сім’ї, що мешкають у будинку, уже не раз пробували вирішити проблему із дитячим майданчиком. Але поки що облаштувати місце для відпочинку таки не вдалося.

«Скільки ми зверталися в «жек», вони ніколи не мають грошей, щоб щось зробити. А за що ми платимо? Казали у міськраді, що ці будинки взагалі зносити будуть. Так що багато хто самостійно нічого робити й не хоче», – ділиться жінка.