Маршрут до кладовища в Гаразджі не змінили

Схему руху автобусного маршруту № 3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь» не змінюватимуть.

Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Луцької міської ради 6 квітня.

Зокрема, членам комітет пропонували продовжити рух автобусів за окремим графіком по двох оборотних рейсах зранку та двох оборотних рейсах ввечері до садово-городніх масивів “Світоч”, “Воротнів” та “Гаразджа” до 31 жовтня.

Також ПрАТ “Луцьке АТП-10701”, яке обслуговує маршрут, мало збільшити кількість автобусів на 2 одиниці. Це, за словами начальника управління транспорту та зв’язку Анатолія Миронюка, пов’язано з тим, що прийшла весна і багато лучан їздить на дачі. Тож чинні маршрути переповнені.

Звідси необхідність збільшити кількість та змінити схему маршруту №3. Однак, він фактично накладається на приміський маршрут №230. Про це повідомив голова Асоціації перевізників міста Луцька Ігор Семеніхін.

«Я поки що пропоную не чіпати маршрут № 3. Є 230-ий маршрут. Ми спробували в тестовому режимі кілька днів вийти за новим графіком, але фактично вони йшли порожніми. І нам назустріч йде 230-й і водій нам показує кулака», – повідомив він. Мовляв, ухвалення цього рішення спровокує черговий конфлікт між перевізниками, які постійно воюють за пасажирів та прибуткові маршрути.

Зрештою, рішення не прийняли.