Волинь: волонтер пішов з керівництва центром допомоги атошникам

Волонтер та колишній боєць полку «Азов» Олексій Кушнєр написав заяву про складання повноважень керівника Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я написав заяву про складання повноважень керівника Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області у звязку з неможливістю приділяти структурі увесь свій час. Ми волонтери і робили це цілком безкоштовно. От і настав для мене час коли ресурси вичерпались. Я йду на роботу. Прошу пробачення усіх кому не встиг чи не зміг допомогти і дуже подякувати тим хто допомагав і підтримував. Я і далі буду волонтерити, але вже у вільний від роботи час. Дякую усім…

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ІСТОРІЯ ВІД ВОЛОНТЕРА: НАМ ПРИНОСЯТЬ НЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСІЛЛЯ, А ЗЛАМАНІ ДОЛІ

P.S. Центр не закривається з моїм виходом, поки т.в.о. керівника залишається Тетяна Должко, але якщо нічого не зміниться в концепції існування такої структури як Центр то не довго і вона протягне. Приєднуйтесь, допомагайте!» – йдеться у дописі Олексія.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: СПІЛКА АТОШНИКІВ ВОЛИНІ МАЄ БУТИ ПОЗА ПОЛІТИКОЮ, – КУШНЄР

Нагадаємо, ветеран АТО, волонтер, активіст «Автомайдану України» Олексій Кушнєр був радником голови Волинської ОДА Володимира Гунчика на громадських засадах 9 жовтня.

0