Нелегали, пісні та браконьєри: як Арсен Мірзоян патрулював волинський кордон

Співак Арсен Мірзоян випробував на собі фах прикордонника на Волині.

Про це інформує Державна прикордонна служба України-Західний кордон у Facebook.

Учасник шоу «Голос країни» та відомий співак Арсен Мірзоян відвідав відділ «Пархоменкове» Львівського прикордонного загону на Волині.

Музикант разом з прикордонниками патрулював на катері річку Західний Буг. Спочатку чоловік назвав роботу прикордонників спокійною та екологічною. Однак начальник відділу Роман Дворак розповів, що на місці несення служби найчастіше перевозять контрабандні цигарки та нелегальна міграція.

За словами прикордонника «Пархоменкового» Вадима Стецюка, найяскравіший випадок, який йому доводилося бачити, це нелегальні мігранти, які взимку при мінусовій температурі перепливали річку Західний Буг.

Під час патрулювання рибалка попросив прикордонників зняти сітки, які заплуталися у гілках дерева.

Окрім того, місцеві мешканці села Залужжя Володимир-Волинського району повідомили прикордонників про те, що бачили 5 невідомих людей азіатської зовнішності, які можуть бути нелегальними мігрантами. Та ніхто з селян не бачив нелегалів.

«По відчуттях я бачу, що і селяни, і прикордонники знають один одного, і вітаються, і навіть є ті, хто негласно, скажімо, допомагають», – розповів Мірзоян.

Арсен Мірзоян на прохання місцевих мешканок заспівав пісню «І снилося з ночі дівчині», сфотографувався та дав автографи.

Найгучнішою подією за весь час патрулювання стало виявлення браконьєрів, які незаконно полювали у прикордонній зоні і запевняли, що вони заблудилися. За словами Мірзояна, його напарник-прикордонник повів себе дуже спокійно.

«Там, де зараз відбуваються події, на Сході війна, фраза «Мы заблудились» і люди зі зброєю в руках, дуже поширена», – прокоментував ситуацію співак.

Насамкінець по завершенню роботи музикант заспівав прикордонникам кілька пісень під гітару.