Луцьк: хочуть відкритий конкурс на посади у комунпідприємствах

У Луцьку пропонують запровадити відкритий конкурс на керівні посади у комунальних підприємствах.

Відповідний проект рішення виноситься на чергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, що відбудеться 6 квітня, – йдеться у повідомленні на сторінці «Народного контролю Волинь» у соціальній мережі Facebook.

Цим проектом пропонується внести зміни у затверджену раніше конкурсну процедуру призначення на посаду керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності.

Автори проекту рішення, член виконкому Олег Бондарук та активіст Михайло Шелеп, пропонують зробити цю процедуру максимально публічною та відритою для громадськості. Також вони пропонують долучити до процесу ухвалення рішень представників громадськості, наприклад членів Громадської ради при Луцькому міському голові.

На думку ініціаторів цього питання, відкрита конкурсна процедура призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності, надасть рівні можливості всім кандидатам на посаду та сприятиме ширшому залученню громадськості до участі в ньому.

12963616_942881469140709_3008667320577076639_n