Демобілізовані волиняни їдуть додому

Триває процес демобілізацій військовослужбовців, які були призвані за мобілізацією у лютому-березні минулого року.

Солдати та офіцери повертаються до мирного життя. Зокрема, і мешканці Волині, ‒ пише в себе на сторінці у Facebook Володимир Скоростецький.

Як повідомила прес-офіцер 14 окремої механізованої бригади лейтенант Надія Замрига, з Донбасу, де зараз особовий склад бригади виконує бойові завдання у складі сил АТО, до пункту постійної дислокації вибуло 144 військовослужбовці.

На шикуванні, перед від’їздом командир бригади полковник Олександр Жакун подякував бійцям за гідне виконання бойових завдань, самовіддану службу і побажав удачі та успіхів у мирному житті.

В ППД військовослужбовцям будуть оформлені всі необхідні документи для демобілізації й далі вони повернуться до своїх родин та мирної праці. До слова, воїни забрали додому не лише свої речі, а й своїх «бойових чотирилапих побратимів» ‒ собак та котиків.

Також, урочисте звільнення у запас відбулося й у Луцькому гарнізоні. Після року служби до мирної праці повернулись троє військовослужбовців Волинського обласного військового комісаріату. Начальник Луцького гарнізону полковник Роман Кулик на загальному шикуванні особового складу вручив офіцерам та солдатам почесні грамоти, а також документи для постановки на військовий облік у військових комісаріатах за місцем реєстрації. Слід додати, що осіб, які звільняються у запас, було повністю розраховано за усіма видами забезпечення.