Волинського депутата обурила премія для голови РДА

Голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець надає недостовірну інформацію губернатору Волині Володимиру Гунчику щодо преміювання працівників апарату та структурних підрозділів РДА й водночас просить премію для себе, – стверджує депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк.

Про це пише Вголос.

За словами депутата, голова Володимир-Волинської РДА Василець уже скоротила відділ ЖКГ, відділ економіки втратив ключових працівників і в ньому тепер лише одна людина, звільняється і юридичний відділ.
«Як говорять самі службовці, Волинська область у плані скорочення держпрацівників виконала цей план винятково завдяки Володимир-Волинській РДА. У підтвердження моїх слів, що голова РДА незабаром працюватиме сама, свідчить її заробітна плата та преміювання за «високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи» в розмірі 55% зарплати. Водночас хочу звернути увагу, що не личить очільниці району дурити свого роботодавця пана Гунчика, інформуючи його, що відповідне преміювання буде виплачено працівникам апарату та структурних підрозділів РДА. При спілкуванні з підлеглими пані Василець, м’яко кажучи, вони роблять здивований вираз обличчя, коли запитуєш про 55% їхнього преміювання. Ніколи премії в такому розмірі вони не отримували», – розповів Павло Карпюк.