Розслідування смертельної аварії на Волині затягують, ‒ активіст

На Волині затягують розслідування аварії, яка трапилася 6 грудня 2015 року у районі села Городище Луцького району, в якій загинув неповнолітній юнак.

Про це йдеться у зверненні очільника «Народного контролю» у Луцькому районі Олексія Чайка, яке він направив т.в.о. начальника Національної поліції у Волинській області Петру Шпизі, ‒ повідомляють у прес-службі організації.

«Занепокоєння і відповідну увагу громадськості викликає хід притягнення до кримінальної відповідальності винуватця трагедії, який 6 грудня 2015 року скоїв ДТП, де загинув неповнолітній юнак», ‒ наголошує Олексій Чайка.

За інформацією, поданою в повідомленні, автомобіль «Фольксваген Таурег», яким пересувався мешканець Горохова, було вивезено нібито для проведення слідчих дій. Проте до Луцького районного відділення поліції транспортний засіб не повернувся.

«Складається враження що процес розслідування по незрозумілих причинах затягується, а історія з транспортним засобом взагалі викликає підозри щодо ходу слідства. Приймаючи до уваги, що такі резонансні справи повинні знаходитися на Вашому особистому контролі, просимо терміново проінформувати, чому зволікається слідство, де речовий доказ по справі, і чи оголошена підозра водієві, що скоїв наїзд на потерпілого», ‒ резюмує він.

Нагадаємо, у селі Городище-2 Луцького району сталася смертельна ДТП. Неповнолітній хлопець загинув під колесами авто. Юнак з товаришем саме повертався з місцевого розважального закладу та вийшов на дорогу. Як розповідають очевидці події, удар був такої сили, що хлопця відкинуло на 30 метрів. Автомобіль по інерції поїхав далі і зупинився аж за 500 метрів від місця пригоди.

Як повідомляли пізніше ЗМІ, а кермом автомобіля перебував не набагато старший від жертви «мажор» із Горохівського району.

12916814_942308502531339_3145869138812858457_o