Гунчик попередив бурштинокопачів: у лісах поновили патрулювання

Національна поліція, громадські формування та бійці Національної гвардії поновлять патрулювання лісів та територій у районах, де активізувалися нелегальні копачі бурштину.

Про це голова Волинської ОДА Володимир Гунчик повідомив 4 квітня.

Зокрема, посадовця стурбувала інформація щодо протистояння бурштинокопачів силовикам, яке відбулось минулого тижня у Рівненській області. Тож Гунчик побоюється, аби подібного не трапилось на Волині.

Мовляв, такі факти є і в нашій області, тож аби уникнути погіршення ситуації буде поновлено патрулювання територій північно-східних районів.

«Все більше людей вважає ліси та землі, які є там, своєю вотчиною… ОДА ще раз звертатиметься до уряду та профільних комісій з проханням прискорити узаконення процесу видобутку бурштину. Наразі будемо впроваджувати заходи стримування, щоб нас почули всі. Ми не збираємося уступати комусь», – повідомив Володимир Гунчик.

Тож, за словами голови Волинської ОДА, і лісівники, і Нацгвардія, і громадські формування будуть посилено моніторити ситуацію по області.

«Вони думають у влади не хватить сил. Хочу звернутись до копачів – не сумнівайтесь! У нас вистачить засобів і сил не допустити екологічної катастрофи на Волині, – повідомив Володимир Гунчик.