Луцький англомовний проект кличе говорити про Африку

У Луцьку відбудеться захід в рамках проекту EnglishOK, який здійснюється за підтримки Британської Ради в Україні та СГО “Молодіжна платформа”.

Англомовну молодь Луцька запрошують 8 квітня на “вечір Африки”, – повідомили організатори.

Вони запевняють щоб відвідати EnglishOK не є необхідністю мати високий рівень англійської. «Якщо ви любите іноземну мову та можете сказати декілька речень англійською, EnglishOK – це для вас», запевняє одна з організаторів Юля Піскорська. Також варто зауважити, що вік учасників немає значення.

«І  хоча EnglishOK – молодий проект, ми маємо власні традиції і постійних учасників, які кожного разу відвідують вечір і створюють неймовірно дружню та приємну атмосферу. Та ми не зупиняємося на цьому. Кожного разу запрошуємо нових людей, з різним рівнем розмовної англійської, адже саме вони роблять наші EnglishOK-вечори неповторними», – ділиться досвідом одна з організаторів Уляна Кашепа.

На EnglishOK з тематикою «Африка» завітає іноземний студент СНУ, який народився ти виріс в Алжирі. Він розповість про культурні особливості його країни та поділиться міжнародним досвідом.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1m8a8sftcAWFEi7sCd6zL-NcStgO0FkeIoB2bkgYyYAw/viewform

Додаткова інформація за телефонами: 066- 526-16-31 – Юлія, 093-74 8-03-32– Катерина.

 

111