Волинь: головний митник розповів про «чернігівських кадрів» та скорочення

Виконувач обов’язків очільника Волинської митниці Олександр Шавлак розповів, чому привіз на Волинь “свою” команду – мовляв, такого б не відбулося, якби він був упевнений у місцевих кадрах.

Про це йдеться у сюжеті “Громадського. Волинь”.

Багатьох працівників митниці обурив той факт, що з Чернігова Шавлак привіз свою команду, а спеціалістів з Волині попередили про скорочення.

Відбулися збори первинної профспілкової організації колективу Волинської митниці ДФС, на яких працівники висловили своє незадоволення політикою нового начальника.

У Олександра Шавлака своє бачення цієї ситуації.

«Чому я перевів сюди людей з Чернігова? Тому що я знаю, що на цих людей я можу спиратися, я можу ставити їм завдання, які вони будуть виконувати чесно і сумлінно. Я б не переводив би сюди людей з Чернігова, якби знав, що можу покластися на місцевих спеіцалістів», – зазначив Шавлак.

«Є проблема у Волинській області, що вже приблизно два роки на митниці нема керівника постійного. Тут були люди, які виконували обов’язки керівників, але на ці посади вони призначені не були. Вони не виконали тих завдань і не забезпечили діяльність митниці таким чином, яким від них вимагала служба та держава», – каже митник.

«Я розумію позицію служби так, що Юрій Ігорович за ті пів року, які він тут був, він зі своїм завданням по забезпеченню діяльності Волинської митниці не впорався. Тому я в статусі начальника Черніговської митниці знаходжусь у вас на Волині, відправлений у відрядження», – додав Шавлак.

Довідка: Олександр Шавлак в митних органах з  вересня 1998 року. Працював на посадах інспекторського складу пунктів пропуску, начальника митного поста «Нові Яриловичі»,  першого заступника начальника Чернігівської митниці, начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Чернігівської митниці. З серпня 2011-го по квітень 2014-го  року – перший заступник керуючого з комерційних питань закритого акціонерного товариства «Чернігівоблбуд». З квітня 2014-го по грудень 2014-го року – начальник відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Чернігівської облдержадміністрації. 

Нагадаємо,  Шавлака призначили начальником митниці наказом від 14 березня 2016 року. У мережі висловлювали невдоволення нібито штучно створеними на митниці чергами. Згодом працівники митного посту “Волинь. Центральний” висловили  незгоду із політикою нещодавно призначеного керівника.