У Луцьку почали жартувати у жанрі стенд-ап

У креативному просторі «Inner Space» виступили учасники першої у Луцьку команди резидентів стенд-ап жанру – «Stand up Lutsk team».

Про це повідомили організатори.

Десять резидентів«Stand up Lutsk team» жартували на актуальні теми: про стосунки, жіночу логіку, тверк, низький ріст, зайву вагу та про політику.

«Цей жанр гумору у Луцьку перебував на нульовому рівні розвитку, тому ми вирішили цю ситуацію поліпшити. До слова, стендап-клуби в багатьох містах країни працють дуже давно та потужно, тому ми запланували проводити такі стенд-ап вечори двічі на місяць, тож радо всіх запрошуємо до креативного простору «Inner Space». Ми працюємо у форматі Open mic (вільний мікрофон), а це означає, що, окрім резидентів, прийти і зачитати свій стенд-ап може будь-хто охочий. Тому слідкуйте за новинами!» – резюмував один із організаторів Василь Пилипюк.

«Стенд-ап – це взагалі сольний гумористичний виступ наживо перед аудиторією. Як правило, то є авторські монологи (routines), короткі жарти (one-liners) або імпровізація із залом. Мені такий формат дуже подобається і я сьогодні себе у ньому спробую!» – говорить резидент Влад Петрук.

«5 років поспіль уже працює Студентська Ліга КВН Луцька. Ми як редактори бачимо творчий потенціал наших молодих людей. Упевнений, що потрібно це розвивати та підтримувати, тому сьогодні ми тут, у нас вхід вільний, кава чай безкоштовно. «Stand up Lutsk team» це такий собі творчий авторський цех, який постійно працюватиме в цьому напрямку у нашому місті. На перспективу ми домовляємось уже з спредставниками інших стенд-ап спільнот про обмін резидентами. На сьогодні маємо двох гостей із спільноти Rivne Stand up west та ще двох представників старої школи КВНу. Всі інші учасники сьогоднішнього стенд-ап вечору – це молоді, амбітні та однозначно перспективні випусники Студентської ліги КВН Луцька.» – розповідає Стас Ольшевський.