Луцький підприємець відсудив у кондитерів 1,7 мільйона

Луцький підприємець у суді стягнув з ТОВ “Шокобум” майже 1,7 мільйона гривень заборгованості за товар, який постачали для підприємства.

Про це пише Конкурент з посиланням на рішення Господарського суду Волинської області.

Підприємець просив стягнути з фабрики 1,551 мільйона гривень заборгованості. До початку розгляду справи луцький бізнесмен надіслав заяву до суду, де пред’явив збільшення позовних вимог.

У документі він зазначає, що сума до стягнення з “Шокобума” повинна становити майже 1,7 мільйона гривень. Підприємець пояснює це тим, що за час розгляду справи курс продажу доларів за гривні, встановлений АТ “Ощадбанк” збільшився і станом на 18 лютого цього року становив 27,3 гривні.

Відповідну заяву було прийнято, оскільки вона не порушує чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів.

Тож Господарський суд вирішив задовольнити позов підприємця та стягнути з ТОВ “Шокобум” 1,7 мільйона гривень боргу.

До слова, ТОВ “Шокобум” – кондитерська фабрика, яка була заснована у 2009 році. Основний вид діяльності – виробництво цукрових кондитерських виробів.

Згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, власником фабрики є Ільчишин Анатолій Михайшлович, Ільчишин Галина Федорівна, Стасишин Вікторія Михайлівна та Зайло Надія Василівна. Обсяг статутного капіталу підприємства становить 3 мільйони гривень.