У Луцьку «на гарячому» затримали «валютника»

Чоловіка, який здійснив обмін валюти жінці, а також її саму затримали у Луцьку.

Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Патрульна поліція разом з Управлінням захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України провела операцію з затримання осіб, що здійснювали незаконні валютні операції, ‒ йдеться на сторінці у Facebook правоохоронців.

Працівники УЗЕ стежили за людьми в центрі міста біля будівлі «Пано», де саме в цей час жінка міняла гроші у так званого «валютника». Працівники патрульної поліції перебували навпроти.

«Одразу після здійснення операції патрульним надійшов сигнал затримати жінку, яка щойно взяла участь в незаконній операції з обміну валюти, що й було зроблено. Також затримали і чоловіка, який безпосередньо здійснив обмін валюти. Обох осіб доставили в міськвідділ», ‒ повідомляють патрульні.

Працівники УЗЕ винесли на них адмінматеріали за ст. 162 КУпАП (незаконні скуповування, продаж, обмін, використання валютних цінностей як засобу платежу або як застави).

Це тягне за собою попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

12919709_1776398015912390_3796285956133989993_n