Луцьк: вимагають демонтувати зайві дорожні знаки

У Луцьку вимагають розібратися із дорожніми знаками, розміщення яких не підкріплено ніякими документами.

Про це йдеться в петиції, зареєстрованій 31 березня Павлом Цапюком на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Автор документу вимагає запросити у правоохоронних органів перелік наявних у Луцьку дорожніх знаків, які не мають законної сили (тимчасові, термін дії яких вичерпано, встановлені з порушенням, без дозволу і т.д. У разі відсутності такої інформації створити спільну комісію і здійснити повний перелік дорожніх знаків, після чого виявити серед них незаконні.

«Зобов’язати власника (або розпорядника) незаконно розміщених дорожніх знаків демонтувати їх негайно. У разі відсутності можливості здійснити демонтаж (інструментів, коштів, персоналу, тощо) у власника/розпорядника дорожніх знаків залучити до демонтажу громадськість (толока, громадські роботи та інші варіанти), надавши їм вимоги до виконання подібних демонтажних робіт», ‒ йдеться в петиції.

«Юридичному відділу міської ради з метою захисту інтересів лучан, які могли у період наявності незаконних знаків бути притягненими до адміністративної відповідальності у формі сплати штрафу, запросити у відповідних правоохоронних органів (їхніх архівних відділів) зведену інформацію про: складені протоколи за незаконне притягнення громадян за буцімто «порушення ПДР» на підставі дорожніх знаків, що були встановлені незаконно; по відповідних справах скласти груповий позов з метою перегляду справи за нововиявленими обставинами (з відповідним поновленням строків оскарження)», ‒ вимагає автор.

Наразі зібрано 36 підписів із 300 потрібних. Документ можна підписати протягом 13 днів.