Ковель: відкрили новий ЦНАП

У Ковелі відкрили нове приміщення міського центру надання адміністративних послуг. Наразі адміністратори центру вже надають 96 адміністративних послуг, а за минулий рік їхніми послугами скористалися майже 20 тисяч громадян та суб’єктів господарювання.

І уже найближчим часом, в зв’язку із децентралізацією, роботи у спеціалістів міського ЦНАПу лише додаватиметься, – повідомляє “Телевізійний Центр Ковель”.

З відкриттям нового приміщення міського ЦНАПу ковельчани в одному офісі отримуватимуть 96 адміністративних послуг, які на сьогодні належать до компетенції виконавчого органу міської ради.

“28 послуг — це послуги міської ради і її виконавчого комітету. І 68 послуг територіальних органів влади, які теж вже перейшли до послуг нашого виконавчого комітету… Із 4 квітня у зв’язку із нормами законів про децентралізацію, виконавчому комітетові передано повноваження щодо реєстрації фізичних і юридичних осіб — приписка і виписка, простіше кажучи. Все це буде йти через наш центр. Передаються нам і повноваження щодо адміністративних штрафів, чим до цього займалася Державна міграційна служба”, – розповідає начальник ЦНАПу виконкому Ковельської міської ради Тетяна Солодун.

У відремонтованому приміщенні центру створили комфортні умови як для відвідувачів установи, так і спеціалістів. Оскільки відтепер міський ЦНАП розміщується по сусідству із сесійною залою міської ради, одними з перших на оглядини центру запросили депутатів, які саме збиралися на своє сесійне засідання.

“Надання всіх адміністративних послуг в одному місці — це дуже вигідно. Коли в одному місці приходить людина, здає документи і через день-два вона , не чекаючи і не витрачаючи час на ходіння по кабінетах, ці документи забирає у відповідності до норм чинного законодавства. Сьогодні ми надаємо порядка 96-сти таких послуг. І ми плануємо ще збільшити кількість таких послуг. Але те, що ми сьогодні відкрили нове приміщення такого центру — це в першу чергу зроблено для громади міста Ковеля…”, – говорить Ковельський міський голова Олег Кіндер.

Окрім зручності та економії часу для ковельчан, такий сучасний офіс додає бонусів і для статусу міста загалом.

“Це — інвестиційна привабливість, безпека і надійність і впевненість у завтрашньому дні. Тому сам ЦНАП — він сам по собі має дуже багато в різних сферах. І ті наміри, які міський голова висловив, щоб сюди також сконцентрувати надання і всіх інших послуг від тих служб і сервісів, які є на території міста і обслуговують громадян, то, це було б максимально зручно і вигідно. Переконаний, що і депутатський корпус, і обласна влада, і ковельчани — всі тут єдині в таких намірах…” – каже заступник голови ОДА Сергій Кошарук.

Для зручності відвідувачів міський центр надання адміністративних послуг працює 6 днів на тиждень, без перерви на обід. А щовівторка – до 20-ї години вечора. За минулий рік із заявами про надання послуг до спеціалістів центру звернулося майже 20 тисяч громадян та суб’єктів господарювання.