Білоруси визнали, що порушили кордон на Волині

Білоруська сторона підтвердила факт порушення режиму державного кордону з Україною на Волині.

Про це йдеться у відповіді начальника Луцького прикордонного загону Олександра Мейка на лист адресований йому головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею, – повідомляє прес-служба органу місцевого самоврядування.

Прикордонники запевнили, що тривають демаркаційні роботи в межах Волинської області. Так, білоруси встановили 476 прикордонних знаків.

«20.02.2016 року Луцьким прикордонним загоном був виявлений факт порушення режиму державного кордону працівниками Дрогичинського підприємства меліоративних систем Республіки Білорусь під час виконання демаркаційних робіт по очищенню просіки вздовж лінії державного кордону в межах Гірківської сільської ради Любешівського району. Під час виконання зазначених робіт білоруська сторона здійснила вирубку 139 дерев на території України на глибину до 3 м та на довжину 500 м вздовж державного кордону, з яких 79 дерев забрала на територію Білорусії», – йдеться у документі.

Згодом білоруси визнали факт порушення режиму державного кордону та повернули 79 дерев представникам Любешівського лісомисливського господарства.