Волинь: за день шахраї нажилися на 50 тисяч

Протягом доби до волинської поліції надійшли заяви від семи осіб, яких шахраї ошукали на понад 50 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Волиняни продовжують попадатися на гачки до шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час купівлі товарів за оголошеннями через Інтернет, а також від телефонних спритників.

Тільки протягом минулої доби до волинської поліції надійшло сім повідомлень від обманутих мешканців. Шахраї ошукали людей на понад 50 тисяч гривень.

Зокрема до Любешівського відділення поліції звернулась 47-річна жителька райцентру. Вона повідомила, що невідома особа шахрайським шляхом, назвавшись працівником служби безпеки банку, заволоділа реквізитами її зарплатної картки й потім зняла з неї майже 2 тисячі гривень.

Майже 20 тисяч гривень втратив мешканець Харківської області. Чоловік через оголошення в мережі Інтернет мав намір придбати підгузки в одного із жителів селища Мар’янівка Горохівського району. Гроші переказав, а товар йому так і не надіслали.

Майже на 15 тисяч гривень ошукали шахраї пенсіонерку з Луцька під приводом поділу начебто знайдених грошових коштів.

Поліція звертає увагу, що шахраї вдаються до різноманітних хитрощів. Вони видають себе за продавців товарів і просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар. Однак, після отримання коштів безслідно зникають. Намагаються шахраї також під різними приводами дізнатися конфіденційні дані банківських карток, а потім з них знімають кошти.