Відновився тиск на молодіжні патріотичні організації, – депутат Луцькради

1929001_939631252799064_3332844639816195008_n

Правоохоронні органи тиснуть на активістів молодіжної патріотичної організації, які днями поблизу села Гаразджа проводили військовий вишкіл.

Про це повідомив керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук під час сесії міської ради 31 березня, – повідомили у прес-службі організації.

«26 та 27 березня на території закинутої військової частини поблизу села Гаразджа проходив черговий вишкіл для членів патріотичних молодіжних організацій. До цього заходу виявилася посилена увага силових структур, як у кращі часи режиму Януковича», – зазначив він.

За словами Павла Данильчука, напередодні вишколу організаторам телефонували представники МВС і вимагали зареєструвати вишкіл, погрожуючи адміністративною відповідальністю. Також у день заходу на місце проведення прибув представник поліції, який погрожував доставити одного з організаторів до відділку для з’ясування особи.

«Вимагаємо від силових структур припинити будь-який тиск на патріотичні організації, якими б формальними приводами не прикривалися», – наголосив у депутатському зверненні, адресованому начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області.