Передаєм добро по колу, – луганські переселенці у Луцьку

Родина луганських переселенців Ткачових, які нині мешкають у Луцьку, намагаються поділитися добром, яке їм передали місцеві волонтери.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

Сім’я Ткачових приїхала на Волинь із Луганська. Подружжя Марина та Кирило, їхні діти Лев і Варвара та кіт Котя живуть у Луцьку із 2014 року. Сім’я добре освоїлася у місті – нещодавно подружжя відкрило креативний простір – антикафе «Innerspace».

Кирило – художник і дизайнер. Також він займається каліграфією, і на базі антикафе проводить майстер-класи. Марина ще в Луганську працювала з дітьми, тому тут також працює у цьому руслі.

Зараз жінка більшу частину часу проводить у «Innerspace». З нею часто приходить на роботу донечка Варя, яка вже активно допомагає батькам. Варвара ділиться мріями і планами на майбутнє: хоче ще братика або сестричку і блакитнооку кицьку, яку назве Зіркою.

«Ми стараємось зробити так, щоб від того, що ми тут знаходимось, Луцьку було краще. Добро, яке нам колись дали волонтери, різні люди, ми будемо намагатися передати іншим», – каже Марина Ткачова.