Любомль: стоматполіклініку можуть закрити

Стоматологічну поліклініку у Любомлі можуть закрити.

Про це інформує Кордон.

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики районної ради заслухала думку колективу стоматологічної поліклініки просто в зубопротезному кабінеті. Мовляв, керівництво ТМО Любомльського і Шацького районів «заборонило» лікарям залишати свої робочі місця під загрозою звільнення.

Скандали в стоматологічній поліклініці Територіального медичного об’єднання Любомльського і Шацького районів тривають вже не один рік. Останнім часом заговорили про оптимізацію його колективу. Хоча рішення районної ради стосовно цього ще нема, проте, як запевняють працівники медзакладу, відповідний наказ про закриття вже бачили.

Минулого тижня відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики районної ради. На ній розглядали й питання про оптимізацію поліклініки.

Відео з проведення комісії опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook редактор Любомльської районної газети «Наше життя» Сергій Боярчук.

Нещодавно на зустріч зі стоматологами приїжджав народний депутат України Ігор Гузь. Він пообіцяв взяти ситуацію на особистий контроль.

Журналісти КОРДОНу вивчають проблемне питання щодо функціонування стоматзакладу та запрошують на круглий стіл обидві конфліктні сторони.

Прокоментувати ситуацію вже погодились окремі працівники поліклініки та депутат обласної ради, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель.