За горохівчанами стежитимуть з камер

У Горохові встановили камери відеоспостереження.

Про це повідомили у прес-службі волинських правоохоронців.

На вулицях Горохова запрацювали перші 4 камери відеоспостереження, за допомогою яких поліцейські контролюватимуть громадський порядок та фіксувати порушення. На їхнє придбання та встановлення міська рада виділила майже 100 тисяч гривень.

Відеокамери встановили у найбільш людних місцях райцентру. Зображення автоматично записується й зберігається на носіях електронної інформації. Одночасно спостерігати за ситуацією на вулицях міста можна також із приміщення міської ради.

«Сьогодні в місті вже працює чотири камери, які встановленні у місцях найбільшого скупчення людей та автомобільних розв’язок. Хочу повідомити, що відразу після їх монтажу рівень порушення громадського порядку суттєво знизився», – розповів начальник Горохівського відділу поліції Сергій Потарась.

Камери під’єднанні до моніторів у черговій частині поліцейського відділу, де розміщене серверне обладнання. Оперативний черговий фіксує правопорушення й на місце події виїжджає група швидкого реагування поліції.

За словами правоохоронців, завдяки обладнанню можна ідентифікувати особу правопорушника, чи авто, яке скоїло ДТП.

«Я не рахую це за допомогу поліції, адже – це наша спільна справа, наш обов’язок гарантувати безпеку громадян у місті», – розповів Горохівський міський голова Віктор Годик.

Всього ж до системи відеоспостереження в Горохівському відділі поліції планують підключити додатково щонайменше ще 20 камер, зокрема, у Берестечку та селищі Мар’янівка.