Волинь: бійцю заблокували картку через інформацію на «Миротворці»

Три тижні боєць з Волині Юрій Якимович не може отримати заробітну плату через те, що «Приватбанк» заблокував його зарплатну картку.

На початку березня Юрій, який офіційно за контрактом служить у 24 окремому штурмовому батальйоні «Айдар», виявив, що не може зняти зарплату з картки «Приватбанку», ‒ пише Вголос.

Боєць по пояснення звернувся у фінансову установу, де почув, що банк не може зняти обмеження з його картки, оскільки є негативна інформація про нього на сайті «Миротворець». На цьому сайті розміщують інформацію про осіб, які скоїли злочини проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

«На сайті було розміщено інформацію, що мене розшукує міліція, тому служба безпеки «Приватбанку» вирішила заблокувати мої рахунки. Статтю, за якою мене нібито розшукують, уже півроку як знято і судове засідання, що відбулося 15 жовтня 2015 року, мене повністю виправдало. Я говорив з представником сайту «Миротворець», який сказав, що моє питання потрібно вирішувати через СБУ. Своєю чергою, представник СБУ, з яким я розмовляв, узагалі не розуміє, як це питання можна вирішити, адже це не державний сайт. На цей момент мою картку не розблоковано», – розповів Юрій Якимович.