«Парам-пам-пам!» ‒ «соціальне» життя винуватця смертельної аварії Клеця

У Луцьку винуватця смертельної аварії Павла Клеця засудили до 5 років позбавлення волі.

Засідання суду відбулося сьогодні, 30 березня.

Нагадаємо, 12 грудня поблизу Київського майдану авто збило 21-річного Михайла Гапича, який 16 грудня від отриманих травм помер у лікарні. Павло Клець, який був за кермом, з місця аварії втік. Справа набула широкого розголосу, оскільки свого часу журналіст Андрій Герасимчук повідомляв, що за фактом аварії не хочуть порушувати кримінальну справу.

Мама загиблого пізніше переконувала, що розслідування затягують. Активісти вимагали проведення громадських слухань щодо за фактом аварії. Клеця ж під варту не взяли, натомість він продовжував без прав їздити містом. За цей час на нього двічі складали адмінпротоколи за їзду без документів.

18 березня «Самооборона Волині» затримала Клеця, який порушив режим домашнього арешту, в нічному клубі «Голівуд». Після цього його взяли під варту. Суд над Павлом Клецем розпочався 9 березня.

Під час суду мати загиблого Михайла Гапича зазначила, що могла б пробачити Клеця, якби обвинувачений дійсно розкаявся. Проте, за її словами, Павло Клець не намагався поспілкуватися з родиною, спроби робив лише його батько.

Сам же Клець переконує, що не шукав шляхів поспілкуватися із батьками чи запропонувати допомогу, бо «не знав, як з ними говорити».

Протягом усього цього часу Павло Клець «не забував» вести сторінку в соцмережі Вконтакті. Там він зареєстрований під ім’ям Павел Горбунов (Pavel Gorbunov). У профілі зазначається дата народження ‒ 24 квітня 1992 року. Місце проживання ‒ Луцьк. Проте в пункті дім зазначено «Самара, Куйбешівьский район». Номер телефону з кодом +796 (Росія).

1

Із загальнодоступної інформації ‒ перелік спільнот, 38 фото, 5 цікавих сторінок та 19 відеозаписів.

2 3

Із 12 грудня Павло Клець опублікував понад 10 селфі з різноманітними дописами, аудіо чи й без них, які активно «лайкають» та коментують його друзі.

10 9 8 7 6 5 4 Варто зауважити, що Павло Клець має змогу клопотати про помилування і протягом 10 днів подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

12 14 13

відео зі сторінки Павла Клеця, опубліковане 5 лютого.