На волинських шахтах ‒ кадрові ротації

Відбулися нові призначення на шахті №1 та шахті №9 «Нововолинська».

На обох копальнях змінилися керівники, ‒ пише Буг.

Як стало відомо, екс-директор вугільного підприємства №1 Олександр Шостак написав заяву за згодою сторін. За інсайдерською інформацією, Шостак залишив посаду не за власним бажанням, йому поставили ультиматум.

Крісло директора зайняв колишній головний інженер шахти Андрій Пилипюк. Він свого часу вже очолював підприємство. На місцевих виборах 2015 року безпартійний Андрій Пилипюк йшов кандидатом в депутати до міської ради від «Громадянської позиції».

Зміни у керівництві відбулися на шахті №9 «Нововолинська». На посаду директора призначили Петра Царука, колишнього головного інженера шахти «Межирічанська» у Червонограді та керівника шахтоуправління «Нововолинське». Анатолій Головко передав директорське крісло наступнику, а сам тепер виконуватиме обов’язки головного інженера копальні.

Про заміну керівника на шахті №10 «Нововолинська» мова поки не йде. А от на «Бужанці» кадрове питання стало великою проблемою. Триває полеміка з керівництвом ДП «Волиньвугілля» через, за словами шахтарів, вимушені звільнення працівників. Директор ДП Валентин Кисельов останнім часом відверто говорить про своє невдоволення роботою керівника копальні Павла Танчева, а гірники вважають це прямим тиском збоку міністерства на «невігидні» кадри.