Фанати вимагають зберегти назву «Волинь» для луцького клубу

Луцькі фанати ладні підтримувати рідний футбольний клуб, навіть якщо він виступатиме у другій лізі. Головна вимога до власників – зберегти за командою назву «Волинь».

Про це в інтерв’ю виданню Таблоїд Волині заявив один із лідерів луцького фан-руху Тарас Третяк.

Третяк стверджує, що потрібно зберегти клуб, бо «це історія, і не тільки наша історія».

«Я не думаю, що знайдеться на Волині людина, яка була би проти того, щоб клуб існував. Зараз усі мали би зосередити сили на тому, аби зберегти клуб: починаючи від Федерації футболу і закінчуючи власниками й тренерами. Всі знають, що може статися найгірше. І ми до цього готові також. Але дуже не хочеться втрачати те, що набуто десятками років. Головне, щоб залишилась назва «Волинь», – заявив він.

За словами Третяка, фани підтримуватимуть клуб, навіть якщо він гратиме у другій лізі.

«Та хоч на чемпіонаті району! Аби тільки це була «Волинь». На жаль, футбол у нашій країні – безперспективна сфера. Мало хто хоче вкладати у це гроші, бо їх не можна потім повернути. А для нас футбол – це все. «Волинь» – це все. Особисто я не буду підтримувати ФК «Луцьк» чи «Світязь, чи «Стир», чи «Торпедо». Це має бути ФК «Волинь»!» – сказав Тарас Третяк.

Раніше повідомлялося, що луцька «Волинь» влітку може припинити існування. Власники футбольного клубу прийняли рішення не виплачувати борги в розмірі близько 3 мільйонів доларів, а розпочати процедуру банкрутства.

Замість «Волині» у Луцьку можуть створити новий клуб, ймовірно, під іменем луцького «Торпедо».